O nás

Vážený pútnik,

     cestovná kancelária Stella Maris pôsobí na poli cestovného ruchu od roku 2003, ponúka a organizuje pútnické zájazdy po celej Európe.
     Základom celej našej činnosti je snaha naplniť všetky požiadavky našich pútnikov, ktorí k nám prichádzajú počas celého roka. Prioritou našej cestovnej kancelárie je pomáhať chorým a slabým dostať sa na tie pútnické miesta, kde očakávajú uzdravenie na tele i na duši od Pána Ježiša a Panny Márie. Keď človek odchádza na tieto miesta s vierou, uzdravenie príde. Uzdraví sa telo i duša a človek prichádza z týchto miest plný radosti, lásky a pokoja, čo dokáže rozdávať aj svojim blízkym a celému svojmu okoliu. Po absolvovaní púte ľudia k nám prichádzajú a delia sa s nami o svoje duchovné  šťastie.
     Naša cestovná kancelária sa zameriava na pútnické zájazdy, medzi tie najhlavnejšie, pútnikmi vyhľadávané, zaraďujeme do našich ponúk po celý rok: Rím, Lurdy, Fatima, S. D. Compostela, La Salette, Padova, Lisieux, Turín, Czestochowa, Loreto, Monserrat, Altotting, Guadalupe a mnohé ďalšie.
     Predaj našich pútnických zájazdov sa uskutočňuje formou: e-mailu a telefonicky,  kde Vám odborný personál rád odpovie na všetky otázky. Pri skupinách poskytujeme možnosť výberu obdobia i miesta, teda "ušiť si pútnický zájazd na mieru", pretože len spokojnosť našich pútnikov je pre nás tou najkrajšou spätnou väzbou.

Priska Kapitánová
Riaditeľka CK Stella Maris