Lurdy - Einsiedeln

 

MONAKO – LURDY-
PARAY Le MONIAL - ARS   
EINSIEDELN                                                

         Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt einsiedeln                            
PROGRAM ZÁJAZDU:
 
1.deň: V ranných hodinách odchod autobusu z  Košíc nonstop jazdou s krátkymi občerstvovacími zastávkami do Rakúska a ďalej cez Taliansko do Francúzska.

2.deň: V popoludňajších  hodinách  príchod do Francúzska na Ligurskú rivieru, 9 hodinová bezpečnostná prestávka v Monacu. Svätá omša, prehliadka historického centra mesta,  kúpanie v mori. Podvečer odchod na miesto ubytovania. Ubytovanie -  nocľah.

3.deň: V skorých ranných hodinách odchod  do pútnických Lúrd. V poobedňajších hodinách príchod do  Lúrd. Poobede prehliadka Jaskyne zjavenia, návšteva rodného domu /mlyna - kde bývala sv. Bernadetta/, väzenie, farský kostol, vyšetrovacia budova, kde obhajuje malá Bernadetta svoje videnie a prítomnosť Matky Božej v jaskyni.  Večer  o 20,30 hod. nezabudnuteľný sviečkový sprievod. Ubytovanie,  nocľah.

4.deň: Po raňajkách o 9,30 hod.  účasť na Medzinárodnej sv. omši,  prehliadka komplexu bazilík - Baziliky Ružencovej Panny Márie, Baziliky Nepoškvrneného Počatia, podzemná Bazilika Pia X. O 17,00 hod. procesia so Sviatosťou Oltárnou s požehnaním chorých.  O 18,00 večera a o 20,30hod. nezabudnuteľný sviečkový sprievod. Ubytovanie,  nocľah.
5.deň: Po raňajkách odchod do  pútnického miesta Paray le Monial / -Božské srdce Ježišovo/. Vrcholom mystiky vo Francúzsku je nesporne omilostená osoba, Margita Mária Alacoque. V nej podal Pán nový manifest svojho milosrdenstva a práve skrz ňu sa mala rozšíriť úcta k Jeho poranenému SRDCU, ktorá ako zvláštna milosť mala ohriať ochladené srdcia kresťanov v celom svete. V kláštore Navštívenia Panny Márie sa na kaplnke skvie nápis :“V tejto kaplnke vyjavil Pán svoje sväté Srdce svätej Margite Márii.“Od tohoto času sa kostol nazýva - Bazilika Srdca Ježišovho. V poobedňajších hodinách odchod  do  ARSU. Návšteva  pútnického  areálu spojeného s menom kňaza  Jána  Mária  Vianney. Tento výnimočný muž mal  úžasný  cit pre duševné  rozpoloženie  ľudí, preto  pri jeho  spovednici čakal vždy   obrovský rad  veriacich.Celých tridsať rokov vyhľadávalo chudobného dedinského farára z  Arsu až stotisíc ľudí ročne. Vianney bol pre mnohých svojich súčasníkov veľkým lekárom duší. Celých tridsať rokov vyhľadávalo chudobného dedinského farára z  Arsu až stotisíc ľudí ročne. Vianney bol pre mnohých svojich súčasníkov veľkým lekárom duší. Odchod na miesto ubytovania. Ubytovanie nocľah.

6.deň:Ráno odchod do  Einsiedelnu. Einsiedeln je najvýznamnejšou mariánskou svätyňou Švajčiarska. Krátka prehliadka pútnického areálu, sv. omša,  V poobedňajších hodinách odchod nočnou jazdou na  Slovensko. 

7.deň: Nonstop jazda po Slovensku  - príchod do Košíc v nočných hodinách.

 

Počas púte je zaradená každodenná sv. omša!
Zmena porogramu vyhradená podľa okolností!

Nástupné miesta:KE,PO,PP,RB,Žilina,Trenčín,Trnava,BA
,....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Termín: 06.09.-12.09.2018                               č.z.18102

 

Cena:    378,-€

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 
V cene zájazdu je: Doprava klimatizovaným autobusom /Mercedes,  BOVA, Scania/DVD,kávovar
 4x ubytovanie s raňajkami- kontinentálne,
 2x **hotel  v Lurdoch   /2,3,4, - posteľové izby /,
 2x  F1- jedna  manželská  posteľ a jedna nad ňou/ ,
 sprievodca – kňaz, poistenie  insolvent. CK, DPH. 
V cene zájazdu nie je: Komplexné cestovné poistenie Union. 16,-€,
                                     City tax  -2,-€/os./deň ( platí sa v hoteli)
Je Možné doplatiť:       2x večere - kontinentálne  v Lurdoch

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

VSTUPY:

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
INFO:                            

Priska Kapitánová, Stella Maris CK
stellamaris@stellamaris.sk
stellamaris.ck@gmail.com

HOT LINE: 00421 /0/55625 33 58,
 
                00421 /0/905 267 868